Prenses Giydirme Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma mGamey
Bir prensesi en güzel elbiseler ile süslemek için bu oyunu hemen yükle.

Merhaba kızlar! Bir prensesi dilediğiniz gibi kendi zevkinize göre giydirmek onu baştan yaratmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise bu mükemmel oyun tam da size göre. Sizin için her küçük ayrıntı düşünülmüş üstünde saatlerce uğraşılmış üstelik.

Prensesimiz mükemmel bir parti için davet edildi. Onu partinin en şık genç kızı yapmalısın. Gözlerin onun üzerinden bir saniye bile çekilmemesi gerekiyor. Bunu yapabilirsin. Hemen dolapları aç ve seçeneklere bak. Peki bir piknik için neler yapabilirsin? Yine de onun çok şık görünmesi gerekmez mi? O zaman hemen rengarenk pantolonlardan birini seç. Çeşit çeşit kıyafetler arasından çıkmak o kadar da kolay olmayacak. Ayrıca o elbiseler ile uyabilecek en şık ayakkabıyı ve saç stilini de bulmalı ve prensesin üzerinde göstermelisin. Hepimiz bir prenses olmak isteriz. Bu yüzden bu oyun tam da size göre.

Süper bir oyunda kendini bulmak ve kıyafetler içinde kendini kaybetmek için bu oyun mükemmel bir tercih. Yeteneklerini herkese göstermen için de çok iyi bir fırsat olan bu oyunda becerilerin herkesi kendine hayran bırakacak cinsten. Yeni bir stilist olmak iste ve ol. Bu oyun bütün cihazlar ile de tamamen uyumlu olup çok başarılı ekran görüntülerini de içinde bulunduruyor. Üstelik bu mükemmel oyunu indirmek için yapman gereken tek şey indir butonuna basmak.

Daha Fazla Göster
Prenses Giydirme Oyunları indir